НОВИНИ

Нещодавно, коли я переглядала новини соцмережі, мою увагу привернула цікава інформація: «Даруємо книжки у школи та садки».

Спочатку, як вчителя математики, мене зацікавило прізвище автора Погорєлов ( для мене відомий як автор підручника з геометрії ) . Та виявляється, що мова йде про Євгенія Погорєлова – сучасного казкаря. А тут ще й пропонують соціальний проєкт, де можна отримати набір розвиваючих книжок « Казки Погорєлова » в дерев’яному боксі з листом і автографом самого казкаря.

Це ж прекрасна ідея – двомовна книжка. Адже дитина не тільки зацікавиться змістом та героями казки, а й може одночасно навчатися англійської мови. Також цікаві , яскраво-кольорові ілюстрації, які створюють хороший емоційний настрій дитини та допоможуть краще пізнати зміст твору.

Наприклад, казочка про музичну качечку допоможе розвинути віру в себе та розкрити талант дитини . Адже кожна дитинка є здібною, тільки треба їй допомогти в цьому.

Мені найбільше сподобалася Казка про Зелену Фею. Як на мене, вона найактуальніша у сьогоднішній нелегкий час. Казка вчить цінувати справжню дружбу , підтримувати один одного та прислухатися до мудрих батьківських порад.

А ось Казка про Блакитну Зірочку дуже захоплююча. У ній розповідається про лицарів та інших героїв з їхніми дивовижними пригодами. Вона уособлює важливість відносин у сім’ї , взаєморозуміння та повагу між членами родини. У цю казочку автор вклав сильний виховний  момент.

Також у казках описується цінність та необхідність збереження природи. Кожна людина зобов’язана піклуватись про неї. Тому прочитавши Казку про Томатного Пана змалечку прищеплюємо діткам любов до навколишнього світу.

Крім того , всі ці казочки можна прослухати аудіо. Це для тих хто не дуже любить читати , або немає часу. Аудіо казка зручна як для дітей , так і для дорослих , адже не маючи можливості  прочитати казку , ви можете її послухати або придбати на сайті нічник , який сам розповідає ці казки. ( http://pogorelovtales.com)

Я вважаю , що добрі , повчальні та цікаві казки таким чином ще більше матимуть вплив на розвиток сучасної дитини, формування її світогляду та допоможуть достукатися до маленького серденька.

Любов до читання треба прививати змалку, і тому такий комплексний підхід , на мою думку , здатен привести діточок у країну чудес.

Мова — втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови... Максим Рильський

All reactions

21 лютого - Міжнародний день рідної мови.