Інформація для батьків

Шановні батьки та учні нашої школи! Цей новий навчальний рік розпочався у незвичному для нас усіх режимі. Адміністрацією школи розроблено тимчасовий порядок організації освітнього процесу в Хлівчанській ЗШ І-ІІІ ступенів в період карантину в зв'язку з поширенням короновірусної хвороби (СОVID-19) згідно вимог та рекомендацій Міністерства охорони здоров'я та Міністерства освіти і науки України.

Просимо ознайомитися з основними правилами та вимогами поведінки учасників освітнього процесу.
1.Вхід до приміщень школи дозволяється при наявності захисної маски.
2. Забороняється допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб.
3. Вчителям та персоналу школи щоранку проводять температурний скринінг з відповідним записом у журналі термометрії.
4. На вході до школи організовано місця для обробки рук антисептичними засобами.
5. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим, на уроках маски дозволяється знімати. Для учнів 1 – 4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора.
6. Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров'я та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ГРВІ — дитина залишається вдома. До 9.00 в телефонному режимі повідомити про це класного керівника.
7. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі проводять опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника, при ранковій зустрічі, або вчителя предметника, у якого урок.
8. Організація питного режиму учасників освітнього процесу забезпечується із використанням індивідуальних ємкостей для рідини або фасованої питної продукції.
9. Школа забезпечує в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.
10. Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети при поділу на групи, до спортзалу та кабінетів інформатики, трудового навчання.
11. Харчування школярів відбуватиметься згідно розробленого графіку з дотриманням дистанції між столами 1,5 метра, а також розміщенням за одним столом не більше 4-х осіб.
12. У випадку підтвердження в учня або працівника школи COVID-19, проводиться визначення кола контактних осіб. Усі контактні особи відправляються на самоізоляцію під медичний нагляд сімейного лікаря на 14 днів з дня останнього контакту з особою, в якої підтверджений випадок COVID-19. Освітній процес в цьому класі забезпечується з використанням технологій дистанційного навчання.
Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
Бережіть себе!

У місяці березні у школі проходила акція  "Здай макулатуру - збережи дерево".

Відповідно до даної акції потрібно 60 кг паперу для того, щоб зберегти одне дерево.

Учнями школи було зібрано 996 кг макулатури.  Отримані кошти в сумі 2,5 тис. грн. було розподілено так:

- 1000 грн.- придбано саджанці фруктових дерев, які посадили на території школи та церкви;

- 1000 грн. - придбано спортивний інвентар для школи( М'ячі, скакалки, обручі);

- 500 грн. - на потреби школи.

Найактивнішими виявились учні 8 класу, які зібрали 271 кг паперу. Переможцям було вручено солодощі, кожному учню також було передбачено солодкий подарунок.

Дякуємо усім, хто взяв участь у даній акції!

ШАНОВНІ БАТЬКИ !

Максимально сприяйте повноцінному розвиткові творчого дарування вашої дитини! Для цього дотримуйтеся таких правил взаємин з дитиною в родині:

1. Будьте поблажливими зі своєю дитиною. Варто знайти «золоту середину» в інтенсивності заохочення-покарання, захоплення-несхвалення.
2. Демонструйте свою незалежність. Дитина повинна зрозуміти, що самостійність і незалежність – великий приз, що присуджується самим наполегливим, працездатним і сміливим особистостям. Бути лідером, чи просто відрізнятися від інших – це чудово!
3. Не бійтеся подорожувати і змінювати обстановку. Нові враження і знайомства вчать не боятися новизни і невизначеності.
4. Воля вибору вчинків і рухів. Дозвольте дітям ризикувати і заряджатися при цьому корисною порцією адреналіну.
5. Забудьте слово «НІ». Максимально заохочуйте будь-яке рішення вашої дитини. Якщо їй призначено помилитися, то нехай вона дійсно це переживе й усвідомить свою помилку, виносячи з цієї ситуації певний позитивний досвід.
6. Будьте оптимістом. Навчіть дитину навіть у самих неприємних подіях або явищах бачити щось гарне і корисне.
7. Забезпечте вашу дитину великою кількістю матеріалів для творчості (пластиліном, папером, клеєм, фарбами, старими непотрібними речами і т.п.). Це допоможе розвинути в неї евристичне та інтуїтивне мислення.
8. Створюйте дитині ситуації, що кидають їй виклик. Це буде стимулювати її мислення, навчить шукати оптимальне рішення в екстремальних ситуаціях, відстоювати свою точку зору, розумно аргументуючи її.
9. Заохочуйте гіперактивність вашої дитини. Багато сильних світу цього в дитинстві були дуже активними. Навчіться не карати дитину за надлишок енергії, не гальмувати її пориви, а розумно керувати ними.
10. Мрійте, фантазуйте і дійте разом із вашою дитиною. Пам’ятайте, що всі дорослі винаходи родом із дитячих фантазій.